uyarı

Lütfen Dikkat. Mause ile aşağı inme sorunu yaşıyorsanız ; klavyenizdeki yön tuşları ile aşağıya inerek kitabı okuyabilirsiniz. Tarayıcınız Google Chrome ise böyle bir sorun yaşayabilirsiniz.
Site Yönetimi bu aksaklıktan dolayı sizlerden özür diler.
Eser Kanunu Koruma Yasasından : Bu Eser Yazar Tarafından İzin Alınmadan Başka Bir Yerde Yayınlanamaz. İsimler Ve Kişiler Değiştirilip Kopyalanamaz. Eserin İzinsiz Yayınlandığı Takdirde Yayınlayan Kişiler Hakkında Yasal Yollara Başvurulacağını Beyan Ederim.

Romanın Son Haberlerini Almak İçin www.facebook.com/zombilerindunyasi sayfasından bizleri takip edebilirsiniz.

İLETİŞİM : zombilerin.dunyasi@gmail.com

The Walking Dead Episode 2 İndir (Full)


The Walking Dead: Episode 2 oyunu The Walking Dead serisinin ikinci oyunudur. Amerika da çok büyük yankı uyandıran ülkemizde de belirli bir fan kitlesine sahip olan dizi resimlerlerden de anladığınız gibi zombi öldürmeye odaklı bir oyundur. Robert Kirkman’un ünlü romanından uyarlanan dizinin izleri oyunda da görünüyor. Dizi hayranları için kaçırılmayacak bir fırsat.

-Windows XP / Vista / 7
-Intel Pentium 4 2.0 GHz
-3GB Ram
-512 MB VRAM (GeForce 8600 GT / ATI Radeon HD 3650) Ekran Kartı
-2 GB boş disk alanı

-2 GB boş disk alanı


7 yorum:

 1. abıyaa muzık koymak kımın fıkrı amk gece yarısı gızlıce bılgısayara gectım(gec saatte bılgısayara gecmem yasak bılgısayar benım ama)oyunu uzun uğraşlar sonucu ındırdım kuruluma geceyım dedım bırden muzık sonses calmaya basladı amk babam kosakosa yanıma geldi bagırak ne oluo lannn dıe amk 1 ton laf yedım

  YanıtlaSil
 2. çok teşekkür ederim kaç gündür arıyordum 2.bölümü :)

  YanıtlaSil
 3. O değilde bu season two demi yanlış indirmedim :///

  YanıtlaSil
 4. verdin siteye girdim turbobitdde dosya bulunamad yazıyor

  YanıtlaSil